Diğer

Konsepti Süs Paketi Siyah Parti Malzemeleri 3 Parça

Ürün Kodu : 1001

96.77 TL

hizli işlemler

Konsepti Süs Paketi Siyah Parti Malzemeleri 3 Parça

Paket 3 parçadan oluşmaktadır  1adet flama -1adet yelpaze süs -1adet petek süs bulunmaktadır

flama-2m uzunluğundaki ip üzerinde 12 adet flama bulunmaktadır

yelpaze süs -40x40

petek süs -30x30

 organizasyonlarınıza renk katar

Süs Paketi Siyah Parti Malzemeleri

Konsepti süs paketi siyah parti malzemeleri, siyah parti malzemeleri, parti malzemeleri siyah, balon çeşitleri, 100’lü paket balonlar, harfli balonlar, doğum günü ürünleri, doğum günü parti malzemeleri, asma süsler ve daha birçok parti malzemesini bünyesinde bulunduran starparti.com sizlere en iyi şekilde makul fiyatlarla hizmet vermenin hazzını sürmektedir. Doğum günlerinde, özel kutlamalarda sevdiklerinizle daha keyifli dakikalar geçirmek için tercihiniz firmamızdan yana oldukça sizlere en iyi şekilde en iyi hizmetleri vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Star parti malzemeleri sizlerin en iyi şekilde hizmet alabilmesi için senelerdir büyük bir hızla çalışarak daha eğlenceli dakikalar geçirmeniz için şevkle sizlere hizmet vermek durumundadır. Bu sektörde hizmetleri genişleterek devam ettiren firmamız sizler için en kalitelisini isteyerek ve düzenle araştırarak en makul fiyatlara sizlerin huzurlarına sunmaktadır. Çocuklar artık teknolojinin de gelişmesiyle oyuncaklarda da aynı şekilde sizlere teknolojik ve renkli şeyler istemektedir. Biz sizler için en teknolojik ve renkli, görkemli oyuncakları, parti malzemelerini sizler için özel olarak getirtmekteyiz.

Parti malzemeleri İstanbul birçok ilçeyi kapsayarak bizlerin de hizmet alanını kapsamaktadır. Türkiye’nin birçok yerine hizmet vermekle beraber kaliteyi bizzat sizlere sunan firmamız gün geçtikçe daha çok büyümektedir. İstanbul’da parti malzemeleri işini yapan birçok firma var fakat dolar, Euro gibi etkenlerin olması yüzünden bunları fiyatlara yansıtmaktadır. Firma olarak bizler enflasyonla topyekûn mücadele ederek sizlere en iyi fiyatları biçmekteyiz. İnsanlar artık daha güvenli ve daha hızlı, kolay alışveriş yapacaktır.

Parti malzemeleri İstanbul Avrupa yakası, parti malzemeleri İstanbul Anadolu yakası, parti malzemeleri İstanbul Eminönü, parti malzemeleri İstanbul Levent, parti malzemeleri Beşiktaş, ucuz parti malzemeleri İstanbul, ucuz parti malzemeleri, parti malzemeleri Bahçelievler İstanbul

Gibi birçok yeri kapsayarak sizlerin daha kaliteli hizmet almasını sağlamaktayız. Yıllardır bu sektörde çeşitli hizmetler vererek sizlerin daha huzurlu alışveriş yapması adına çalışmalar sürdürmekteyiz. Hızlı kargo sistemi ile ürünlerinizi hızlı bir şekilde evlerinize kadar ulaştırmaktayız. Kapıda ödeme sistemini de bünyesinde bulunduran firmamız sizlere en güvenli şekilde hizmet vererek adına çalışmalarını son süratle devam ettirmektedir.

 

Havale / EFT (%4) :92.90 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Master Web Tasarım E-Ticaret | v4