Diğer

Konsepti Süs Paketi Sarı Parti Malzemeleri 3 Parça

Ürün Kodu : 1123

23.00 TL

hizli işlemler

Konsepti Süs Paketi Sarı Parti Malzemeleri 

 

Paket 3 parçadan oluşmaktadır  1 adet flama -1 adet yelpaze süs -1 adet petek süs bulunmaktadır

flama-2m uzunluğundaki ip üzerinde 12 adet flama bulunmaktadır

yelpaze süs -40x40

petek süs -30x30

 organizasyonlarınıza renk katar

Parti Malzemeleri

Parti malzemeleri, Kullan at parti malzemeleri, kullan at parti ürünleri, kullan at parti süsleri, kullan at ürünler ve daha birçok parti malzemesini starparti.com’da bulabilirsiniz. Doğum günü, yaş kutlamaları, 1 yaş bebek doğum günü partileri, sürpriz partiler yapmak için birçok parti malzemesine ihtiyaç duymaktayız. Parti malzemelerini temin eden birçok firma var bildiğimiz üzere, biz bu firmalardan kendimizi ayırıp sizlere daha sağlıklı daha maliyetsiz bir satış alanı sağlıyoruz.

Kullan at parti malzemeleri adından da belli olacağı vakit  tek kullanımlıktır. Kullan at parti ürünlerinin birçok çeşidi ve birçok renk seçimi vardır, dilediğiniz rengi ve dilediğiniz modeli starparti.com’dan beğenerek seçebilir ve partiler de, doğum günlerin de, özel günler de ve kutlamalar da kullanabilirsiniz.

Kullan at parti ürünlerini artık çok kolay elde edebilirsiniz uzun süredir tüm Türkiye’ye parti malzemeleri temin eden starparti.com sizlere daha huzur dolu ve mutlu bir yaşam sağlamak adına çalışmaktadır.

Kullan at ürünler herkese hitap eden bir anlayış içermektedir. Kullan at parti süslerini kolayca kullanabilir ve istediğiniz organizasyonda farklı şekillerde ambiyans edebilirsiniz. Doğum günü hediyesi, hayırlı olsun hediyesi olarak parti malzemelerinden birçok çeşit seçebilirsiniz starparti.com her ihtiyaca her isteğe göre insanlara hizmet vermek adına yıllardır büyük bir ilerleyiş içindedir.

Fiyat konusun da hiç tereddütte kalmayın starparti.com sizlere her türlü parti malzemesini ve kullan at parti ürünlerini makul bir şekilde temin etmek için var. Parti malzemelerini nerden alacağız nasıl alacağız diye korkuya kapılmayın starparti.com sizler için en iyi fiyatları belirleyip en kaliteli ürünleri ayağınıza kadar getirdi. Sizlere kapıda ödeme seçeneği sağlayarak kolaylık ve güvenirlik sağlamaktayız. Özel günler malum her gün kutlanmıyor o yüzden böyle özel günlerin anlamı ve önemi başka bir önem taşımaktadır. O yüzden kutlama da farklı bir ambiyans yakalamak için alınan parti malzemeleri doğru ve araştırarak seçilmelidir o yüzden starparti.com sizler için en güvenilir ve en sağlam organizasyonları düzenlemeniz için yanınızda olmayı tercih ediyor. Kullan at ürünleri sizlere her zaman kolaylık sağlar ve kullanımı oldukça basittir.

Konseptli süs paketleri

Konseptli süs paketleri partilerde ve kutlamalarda kullanılmaktadır bunu her ne kadar bilseniz de yazma ihtiyacı duydum. Süs paketleri birçok renge sahip olmakla beraber birçok çeşide de sahip olmaktadır. Bu renklerden bahsedecek olursak şöyle sıralayalım …

  • Konsepti Süs Paketi Sarı Parti Malzemeleri
  • Konsepti Süs Paketi Gümüş Gri Parti Malzemeleri
  • Konsepti Süs Paketi Mor Parti Malzemeleri
  • Konsepti Süs Paketi Altın Gold Parti Malzemeleri
  • Konsepti Süs Paketi Pembe Parti Malzemeleri
  • Konsepti Süs Paketi Siyah Parti Malzemeleri
  • Konsepti Süs Paketi Kırmızı Parti Malzemeleri
  • Konsepti Süs Paketi Kırmızı Parti Malzemeleri

Ve bu parti malzemeleri gibi daha birçok renge ve çeşide sahip ürünleri sizlerin huzuruna sunmaktayız.

Parti malzemeleri günlük hayatımızın birçok yerinde ihtiyacımız gereği gereksinim duyduğumuz malzemelerdir. İnsanlar artık aileleriyle kaliteli süslenmiş ambiyans eşliğinde güzel ve eğlenceli vakit geçirmek istiyor. Biz parti malzemelerinin bütün çeşitlerini ve renklerini sizler için temin ederek sizlere daha mutlu daha eğlenceli kutlamalar yapmanız için birçok rengarenk süsleme ürünleri sağlamaktayız.

Parti malzemeleri İstanbul büyük bir şehre ev sahipliği yaparak tüm ilçelerimizde sizlere hizmet vermek durumundadır. Starparti.com internet üzerinden ve perakende alışveriş seçenekleriyle birçok imkân kolaylığını sizlere sağlamaktadır. Kargo, kapıda ödeme gibi hizmetlerini de bünyesinde bulunduran star parti gün geçtikçe gücüne güç katmaya devam etmektedir. Samimiyet ve güvenilir sıcaklığıyla tanınan sektörümüz insanların ruhlarına hitap eden malzemeleri sizler için özel olarak getirtmektedir. Sizler mutlu oldukça bizlerde aynı şekilde özveriyle bu sektörde daha çok büyüyerek daha çok kitleye sahip olmaktayız.

Uzun yıllardır bizleri seçmeniz kalitemizi, güvenirliliğimizi belirtmektedir. Bizler bu hoşgörü ve sevgiye karşılık insanlara en kaliteli ürünleri ve en ucuz ürünleri temin etmekteyiz.

Yılbaşı süs paketi, sünnet süs paketi, nişan süs paketi, doğum günü süs paketi, hediye paketinden süs yapımı, yılbaşı süs paketi, gelin arabası süs paketi ve hediye paketine süs yapımı gibi hizmetlerimizi bulundurmaktayız.

İnsanların bu özel günlerinde mutluluklarını gülümsemelerini yüzlerinden eksik etmeden bu güzel günlerinde yanlarında onların mutluluğunu paylaşarak bu özel anlara şahitlik yapmak bizim için bir gurur ve mutluluk kaynağı oluşturmaktadır.

Havale / EFT (%4) :22.08 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Master Web Tasarım E-Ticaret | v4