Diğer

Konsepti Süs Paketi Mor Parti Malzemeleri 3 Parça

Ürün Kodu : 1063

23.00 TL

hizli işlemler

Paket 3 parçadan oluşmaktadır  1 adet flama -1 adet yelpaze süs -1 adet petek süs bulunmaktadır

flama-2m uzunluğundaki ip üzerinde 12 adet flama bulunmaktadır

yelpaze süs -40x40

petek süs -30x30

 organizasyonlarınıza renk katar

Mor Parti Malzemeleri

Konsepti Süs Paketi Mor Parti Malzemeleri, Parti malzemeleri İstanbul ve İstanbul parti ürünleri olarak insanların tüm kutlama ve organizasyonlarda her türlü kullan at parti malzemelerini temin etmekteyiz. Senelerdir bu sektörde birçok yeniliğe yer açan starparti.com sizlerin en iyi ve en makul şekilde alışveriş yapabilmesi için sizlere birçok imkân sunmaktadır. Globalleşen dünyada artık insanlar en ucuz ve en kaliteli ürünü araştırarak bulabiliyor. İnternet aracılığıyla artık çok kolay bir hizmet almaktayız.

Konsept parti dünyasını sizlerin ayaklarına kadar getirmekteyiz. Parti süslerini en kaliteli yerlerden ve en güvenilir firmalardan temin ederek sizlerin daha kolay alışveriş yapabilmesini sağlamaktayız. Sevdiklerinizle zamanı güzel geçirmek için insanların her türlü ihtiyaçlarını düşünerek sizlere en kaliteli ürünleri temin etmekteyiz. Bu sektörde birçok insan hizmet vermektedir, fakat insanlar güvenilir bir hizmet aramaktadır. Çocuklarınıza ve sevdiklerinize kullan at parti ürünleri almak için yapmanız gerekenler çok basit sizler için özel olarak seçtiğimiz kullan at parti malzemeleri sizlerin beğenisine sunularak bin bir çeşitli renklerle sizlerin huzuruna sunulmaktadır.

Binlerce çeşit ve modele yer veren şirketimiz gün geçtikçe hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler sizlerin beğenisine göre ağırlıklı olarak hizmet vermekteyiz. Partilerde kullanan her türlü mor parti ürünlerini temin etmeniz çok kolay, yapmanız gerekenler sadece internete firmamızın ismini aratarak firmamızın sitesini ziyaret etmektir. Bu sektörde uzun yıllardır bir numara olan sektörümüz her zaman üstüne koyarak, daha sıkı çalışarak daha faydalı hizmete yer vermektedir. Bildiğimiz gibi kutlamalarda kullanılan birçok ürünün imalatçısı olmakla beraber sizlerin ruhunuza hitap eden malzemeleri özenle seçerek huzurlarınıza sunmaktayız.

Konsepti Süs Paketi Mor Parti Malzemeleri rengiyle ve deseniyle ortamda müthiş bir ambiyans yakalamaktadır. İçinde birçok parti malzemelerini bulundurmakta olan firmamız sizler için birçok kampanya sunmaktadır. Ucuz fiyatlara sizlere cüzi rakamlar biçerek sizlerin yüzlerini güldürmeyi görev edinmekteyiz. Sizler mutlu oldukça biz işimize daha sıkı sarılarak daha özverili çalışmaya devam etmekteyiz. Doğum günü için özel olarak temin edebileceğiniz birçok parti ürünlerini bizlerden temin edebilirsiniz. Sizlerin mutluluğunu düşünerek hizmet vermekteyiz. İnsanlar artık sevdikleriyle huzurlu ve eğlenceli kutlamalar yapmak istiyor ve şık bir ortam yakalamak istiyorlar bizler de bunlar için çalışmaktayız.

Havale / EFT (%4) :22.08 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Master Web Tasarım E-Ticaret | v4