PEZ

Pez Minnions

Ürün Kodu : 1162

%6
17.00 TL
16.00 TL

hizli işlemler

 

Pez Minions

Stuart

Dave

Kevin  

 

Sadece 1 i pakete dahil gönderilir. 

Malzemeler:

şeker, glukoz şurubu, sodyum karbonatlar, asit (malik asit, tartik asit (L (+) -)), emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), tamamen hidrojene edilmiş hurma yağı, tat vericiler, renkler (betanin, kurkumin, bakır kompleksleri klorofillerin, karotenlerin).

Laktoz içermeyen ve glütensiz.

Vegan. (Sadece Vejetaryen olan Ekşi Pez dışında)


Pez Minnions

Pez Minnions parti ürünleri birçok insanın bildiği üzere son zamanların vazgeçilmez oyuncak ürünleridir. Çocuklarımız bu oyuncakları sıkılmaksızın gündüz gece oynamaktadır. Sizde çocuklarınıza starpart.com’ dan çeşitli ürünleri alarak mutlu edebilirsiniz. Bu parti ürünlerinin birçok çeşidini ve desenini temin eden firmamız istediğiniz ürünü sizler için titizlikle çalışarak huzurunuza sunmaktadır. Hizmetlerimizi anlatmamıza pek de gerek yok insanlar mutluluklarını bizim firmamızdan alışveriş yaparak dile getiriyorlar. Bu oyuncakların isimlerini sizler için sıralayalım.

  • Pez Minions
  • Stuart
  • Dave
  • Kevin  

Bu oyuncaklar çocuklarınızı mutlu etmek için müthiş bir seçimdir. Ailenizle huzurlu ve mutlu bir zaman geçirmek için tercih etmeniz gereken adres belli.

Güvenli yerlerde, sağlıklı bir şekilde üretilen ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İçinizde şüpheye yer bırakmamak adına kapsamlı çalışmalarımızı her geçen gün arttırmaktayız. Bu oyuncakların yapımında kullanılan malzemelerden bahsedelim…

  • Şeker, glukoz şurubu, sodyum karbonatlar, asit (malik asit, tartik asit (L (+) -)), emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), tamamen hidrojene edilmiş hurma yağı, tat vericiler, renkler (betanin, kurkumin, bakır kompleksleri klorofillerin, karotenlerin).

Laktoz içermeyen ve glütensiz.

Vegan. (Sadece Vejetaryen olan Ekşi Pez dışında)

 

 

 

Havale / EFT (%4) :15.36 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Master Web Tasarım E-Ticaret | v4