Diğer

Krom Parlak Balon - 5 Adet Yeni....

Ürün Kodu : 1138

%14
14.00 TL
12.00 TL

hizli işlemler

Krom Kaplı Metalik Lateks Balon - Yeni


Bu metalik balonlardan daha parlak görünmektedir. Çok daha canlı bir görüntü sağlamaktadır. Balonun içi ve karşı taraf görünmez.

- Paket içinde 5 adet karışık renk baskısız krom kaplı balon bulunmaktadır. 

- Ölçüleri - 12 inch yani 30 cm
- Şişmemiş haliyle gönderilmektedir. Balon pompası kullanarak şişirebilirsiniz.

 

- Helyum gazı ile şişirildiğinde uçan balon olarak kullanabilirsiniz.

- Normal balondan daha fazla sürede havada kalmaktadır.

 

Krom Parlak Balon

Krom parlak balonları partilerinizi, kutlamalarınızı artık çok daha renkli hale getirecek. Özellikle yılbaşlarında müthiş ambiyansı yakalamak için bu balonları kullanabilirsiniz.

İnsanlar artık kutlamalarında farklı dekoratif şeyler kullanmak istiyor bunun içinde star parti birçok seçenek sunmaktadır sizlere. Ailenizle çıtırdayan bir şömine eşliğin de Krom parlak balonlarla ortamı süsleyerek ve daha birçok parti malzemelerini starparti.com’ dan temin edebilirsiniz.

Krom parlak balon fiyatları ve parlak balon fiyatları

Parlak balon fiyatları gayet makul ve uygundur.  Adından da tahmin edilebileceği üzere parlak balonlar kromla kaplanıp müthiş görsele sahiptir. Güzel bir görsel şölen kim istemez ki biz bu hizmeti size internet yoluyla ve kargo yöntemiyle sağlamaktayız. Yılbaşlarında, doğum günlerinde ve daha birçok kutlamada neden evde bir şey yapmadan geçiresiniz ki, starparti.com sizlerin her zaman yanında olarak sizleri mutlu etmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Krom parlak balonu kullanabilmek için önce şişirme işlemini tamamlamanız gerekir. Balon şişirmek için üretilen balon şişirme makineleri alarak da bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Fakat bu işlemi kendinizde uygulayabilirsiniz tabi bu biraz zaman alacaktır.

Balon süsleme işlemlerini de kısaca anlatacak olursak temin ettiğiniz balonları farklı renklerde alarak çeşitli süs malzemeleriyle süsleyebilirsiniz. Bu yönde binlerce süs malzemesi bulundurmakta olan firmamız her zaman en iyisini en kalitelisini düşünerek sizlerin huzuruna sunmaktadır.

Balon çeşitleri olarak binlercesini sizlere sayabiliriz. Balonlar birçok renge sahip olup birçok temanın sembolü haline gelmiştir. 23 Nisan kutlamalarında kullanılan bayraklar nasıl o özel günle özdeşleşmişse birçok kutlamada kullanılan balonlar da artık böyle kutlamalarla özdeşleşmiştir.

Hayatımızın birçok bölümüne renk katmakta olan krom parlak balonlar klasik balonlara nazaran daha can alıcı ve adından belli olacağı üzere daha parlak bir yapıya sahiptir.

Birçok yerde kullanabileceğiniz bu balonlar sayesinde eşinizi, dostunuzu ve özellikle de çocuklarınızı mutlu etmek mümkün.

Balonları başka şekilde değerlendiren insanlarda vardır. Örneğin birçok balonu evlerin farklı köşelerine döşeyerek iğne ile patlatma işlemi uygulanır. Özellikle çocuklar bunu yapmayı çok sever yediden yetmişe herkese hitap eden krom parlak balonlardan daha fazla bahsedecek olursak bitmek bilmeyen bir yazı olacak. Krom parlak balon alarak hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edin.

 

 

Havale / EFT (%4) :11.52 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Master Web Tasarım E-Ticaret | v4