Diğer

Kız Çocuğunuza Kişiye Özel Altın Pembe Doğum Günü Parti Seti 10 Kişilik

Ürün Kodu : 1175

138.90 TL

hizli işlemler

Kız Çocuğunuza Kişiye Özel Altın Pembe Doğum Günü Parti Seti 10 Kişilik

1 adet çocuğunuzun ismi, yaşı ve doğum tarihi yazan 40x28 cm ebatlı afiş

Afişinize 35 TL fark ödeyerek 50x70 cm veya 60 TL fark ödeyerek 70x100 cm branda baskıya büyütebilirsiniz. 

10 Kişilik Setin İçeriği :

10 Adet  Fotoğraflı  5x7 cm Magnet

Magnetlerimiz seflon kaplı olup, her türlü aşınmaya karşı dayanıklıdır.

10 Adet     FotoğraflıStikerlı Karton Tabak

Tabakların içinde stiker vardır. Stikerların ebatları 7,5 cm" dir. Tabaklar kartondur, stikerlar     parlak yapışkanlı kuşe kağıda basılmaktadır.  Baskı kalitesi mükemmeldir.

10 Adet Fotoğraflı Stikerlı    Karton Bardak

Bardakların sadece tek tarafında stiker vardır. Stiker ebadı 5 cm" dir. Bardaklar kartondur,   stikerlar  parlak yapışkanlı kuşe kağıda basılmaktadır.  Baskı kalitesi mükemmeldir.

10 Adet   Fotoğraflı  İkram Etiketi

Kürdanlara takılarak gönderilecektir. İkramlarınız üzerine direkt takabilirsiniz. Ürün 300 gr. parlak kuşe kağıda basılmaktadır. 

(Görseldeki cupcake satışa dahildeğildir.)

Fotoğraflı 10 Adet Peçete Sargısı ve

10 Adet Su Sargısı

Bir ucunda bulunan yapışkan ile peçetelerin ve pet şişe suların üzerine kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Ürün parlak kuşe kağıda basılmaktadır. Baskı kalitesi mükemmeldir.

(Görseldeki su şişesi satışa dahil değildir.)

2 Adet İsim Yazılı Konuşma Balonu

Elinizde tutup fotoğraf çektirebileceğiniz konuşma balonları çocuğunuzun ismine özel hazırlanmaktadır. Ürün 300 gr. kuşe kağıda basılmaktadır.

2 Adet Pembe Ponpon

Ponponların ebadı 25 cm"dir.

5 Metre Pembe Tül

Eni 1 mdir.

Pembe  10 Adet Çatal ve

10 Adet Bıçak 

5 Adet Altın,

   5 Adet Pembe       

Renk Balon

10 Adet Pembe Renk Peçete

Ürün Görsellerinde dönemsel olarak değişiklikler olabilir.

Parti Seti Doğum Günü büyük bir organizasyona ev sahipliği yapmanız için tasarlanmıştır. Kutlamalar artık daha kalabalık ve daha masrafsız olacaktır, kız çocuklarının büyük ilgisini toplayan parti malzemeleri günümüzde oldukça sık kullanılmaktadır. Çocuklar artık daha neşeli ve daha renkli yaş günleri kutlayacak. Bu doğum günü seti sizler için birçok çeşitlilik sunmakla beraber artık daha keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır.

Son derece ucuz parti ürünlerini temin ederek git gide yol kat eden starparti.com gün geçtikçe daha çok insana ulaşıyor ve insanları mutlu ediyor. İnsanların sevdikleriyle neşeli dakikalar geçirmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Günümüzde internet gibi bir kolaylık var, internete girerek firmamızın ürünlerini detaylı gözlerle inceleyerek ve sizler için özel olarak hazırladığımız parti setleri kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Birçok çeşitliliğe yer vererek sizler için en iyisini seçmeyi bir görev olarak biliyoruz.

Parti ürünlerini üretirken dikkat ettiğimiz birçok etken vardır. Bazı dezavantajları avantaja dönüştürerek insanların daha sağlıklı bir alışveriş tablosu oluşturmasına olanak göstermekteyiz. 21.yüzyılda teknolojinin de gelişmesiyle çocuklar artık her şeye kolay ulaşabiliyorlar, izledikleri çizgi film karakterlerini sizler için derleyerek çocuklarınızın kutlamalarında, yaş günlerinde kullanmanız için ürettik.

 

 

Havale / EFT (%4) :133.34 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Master Web Tasarım E-Ticaret | v4