KIRMIZI ŞEKER HAMURU

Ürün Kodu : 2382

50.00 TL

hizli işlemler

KIRMIZIŞeker Hamuru Kullanımı.Şeker hamurlarını merdane yardımı ile açmadan önce 4-5 dakika kadar yoğurarak avuç ısısı ile yumuşamasını sağlayabilirsiniz bu uygulama sayesinde şeker hamurlarınızı kolaylıkla açabilir kaplama esnasında çatlama yapmasını engellemiş olursunuz.Şeker şugar marka şeker humuru ile yaş pasta,kurabiye,cupcake kaplamanızın yanısıra maket pasta olarak kullanılan strafor köpük pastalarınızıda kolaylıkla kaplayabilir silikon kalıp veya basmalı kopatlar kullanarak süsleme amaçlı figürler oluşturabilirsiniz.


*Şeker hamurları kullanım öncesi pişirme veya özel bir uygulama gerektirmeksizin kullanıma hazırdır.

*Şeker hamurunu kaplama veya süsleme esnasında sabitlemek için ballı,şekerli su kullanabilir dilerseniz gıda tutkalı ile yapıştırabilirsiniz.

*Şeker Şugar marka şeker hamuru domuz yağı ve Katkıları kesinlikle içermemektedir.

*Şeker hamurunuzu kendiniz renklendirmek isterseniz jel gıda boyası kullanarak dilediğiniz tonlarda bir renk elde edebilirsiniz.

*Şeker hamuru ile modellemeler veya büyük figürler yapmak istediğinizde tylose c kullanarak sert kıvam almasını sağlayabilirsiniz.


*Altın rengi veya Gümüş rengi şeker hamuru elde etmek istediğinizde yaldızlı,simli boya olarak kullanılan gıda boyalarını saf olkol veya limon suyu ile karıştırarak fırça yardımı ile şeker hamurunuzun yüzeyine uygulayabilirsiniz.

*Şeker hamurlarının açıldıktan sonraki raf ömrü 1 yıldır.Açıldıktan sonra arta kalan şeker hamurunuzu hava almayacak şekilde paketleyerek son kullanma tarihine kadar saklayabilirsiz.Şeker hamurunuzun kurumaması açısından buzdolabında muhafaza etmeyiniz.

 

Havale / EFT (%4) :48.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Master Web Tasarım E-Ticaret | v4